• معرفی معدن شرکت

    معدن شرکت کوه سفید سمنان یکی از بهترین معادن گچ در سطح منطقه می باشد.

چرا کوه سفید؟

شرکت کوه سفیدمحصولات خود را طبق استاندارد های کشوری و بین المللی تولید نموده  و با تضمین به شما مشتریان عزیز عرضه می نماید.

ادامه مطلب

محصولات کوه سفید؟

شرکت گچ کوه سفید اراپه کننده انواع گچ ساختمانی در بسته بندی های گوناگون و برای استفاده در مصارف مختلف می باشد.

ادامه مطلب

راه های تماس ؟

Callراه های تماس با شرکت گچ کوه سفید: ارسال پیام از طریق سایت، ارسال ایمیل، ارسال از طریق تلگرام،تلفن شرکت، مراجعه حضوری و دیگر شبکه های اجتماعی می باشد.

ادامه مطلب

جمعه‌ای: فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معادن استان سمنان در اولویت قرار گیرند

معادن در استان سمناننشستی با موضوع سرمایه گذاری در معادن با حضور کارشناسان سازمان صنایع و شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان در اتاق این استان برگزار شد. علی اصغر جمعه‌ای رئیس اتاق سمنان، گستره و غنای محصولات معدنی استان سمنان را بسیار مطلوب عنوان و تصریح کرد: فرصت های سرمایه گذاری در معادن استان باید اولویت اول سرمایه گذاری باشند. 

جمعه ای توانمندی های معادن شرق استان را بسیار مستعد توصیف و بیان کرد: وجود معادن پتاس و ترغیب سرمایه گذاران خارجی جهت سرمایه گذاری باید مد نظر مقامات ارشد استان قرار گیرد. جمعه ای گفت: با توجه به سفر آتی رئیس جمهور و اعضای هیات دولت تدبیر و امید به استان سمنان توجه به مشکلات معادن و فرآواری محصولات معدنی باید در مرکز توجه باشد. رئیس اتاق سمنان عدم یکپارچگی و وجود خرده مالکان متعدد را در روند توسعه معادن نامتناسب ارزیابی و بیان کرد: وجود معادن خرد در استان امکان بهره‌وری مناسب از معادن را از بین می‌برد. در ادامه این نشست تخصصی، مسائل و مشکلات واحدهای معدنی استان سمنان مورد بررسی قرار گرفت. گفتنی است؛ در حال حاضر 42 ماده معدنی از معادن استان سمنان استخراج می‌شود.

منبع: صنایع نیوز

نظرات توییتر

 هانیه : سایت بسیار جالبی دارید    images

 

    امین : لطفا مقاله های بیشتری درباره گچ بگذارید    images223

 

   نوید : لطفا اطلاعات درباره سمنان را افزایش دهید    images22

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما