• معرفی معدن شرکت

    معدن شرکت کوه سفید سمنان یکی از بهترین معادن گچ در سطح منطقه می باشد.

چرا کوه سفید؟

شرکت کوه سفیدمحصولات خود را طبق استاندارد های کشوری و بین المللی تولید نموده  و با تضمین به شما مشتریان عزیز عرضه می نماید.

ادامه مطلب

محصولات کوه سفید؟

شرکت گچ کوه سفید اراپه کننده انواع گچ ساختمانی در بسته بندی های گوناگون و برای استفاده در مصارف مختلف می باشد.

ادامه مطلب

راه های تماس ؟

Callراه های تماس با شرکت گچ کوه سفید: ارسال پیام از طریق سایت، ارسال ایمیل، ارسال از طریق تلگرام،تلفن شرکت، مراجعه حضوری و دیگر شبکه های اجتماعی می باشد.

ادامه مطلب

افزایش 17 درصدی ارزش کالاهای صادراتی سمنان در سال 95

مدیرکل گمرک استان سمنان با اشاره به صادرات بیش از 323 هزار تن کالا از این استان به کشورهای خارجی در سال 95،گفت : ارزش دلاری کالاهای صادراتی این استان در سال 95 در مقایسه با سال 94 ، 17 درصد افزایش داشت .

به گزارش وبگاه شرکت گچ کوه سفید سمنان علی سعدالدین روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان این که این میزان صادرات 143 میلیون و 405 هزار و 816 دلار برای کشور ارزآوری داشته است، افزود : متوسط ارزش دلاری هر تن کالای صادراتی از گمرک استان 442 دلاربوده است.

 

وی خاطرنشان کرد : کالاهای صادراتی از گمرک این استان شامل پودر لباسشویی، هیدرو کربن سبک و سنگین ، شمش سرب، فروسیلیسم، کاشی ، کولر آبی ، مخزن های کروی فولادی ، قاشق و چنگال یکبار مصرف، اسید سولفونیک، مایع ظرفشویی، اکسید روی ، آب ژاول، سیمان ، سنگ سلستین، لوله، احشاء دامی،کرک بزی ، عایق رطوبتی ، کابل مسی، رنگ اتومبیل و مرغ منجمد بوده است.

 وی خاطرنشان کرد : این کالاها به 34 کشور جهان از جمله کشورهای عراق ، افغانستان ، جمهوری کره، پاکستان، ترکیه، ترکمنستان، جمهوری متحده تانزانیا، امارات متحده عربی، ارمنستان، چین و تایوان صادر شده است.
مدیرکل گمرک استان سمنان با بیان این که در این مدت 23 هزار و 902 تن کالا به ارزش 46 میلیون و 298 هزار و 797 دلار از این گمرک ترخیص شد، گفت : عمده کالاهای وارداتی به گمرک سمنان شامل ماشین آلات خط تولید و اجزا و قطعات آن ها ، مواد اولیه کارخانجات شامل پنبه شانه نزده حلاجی نشده، اجزا و قطعات انباره های برقی، قطعات منفصله برای تولید اتوبوس و مینی بوس، کائوچوی اتیلن پروپیلن، الیاف سنتتیک ، ورق فولادی، فیلترهای تصفیه دود اگزوز خودرو ، ماشین آلات برای پرکردن بستن درپوش گذاشتن بطری هاپیت، اشیا سرامیکی برای مصرف آزمایشگاهی، ماشین های حلاجی، ماشین آلات و دستگاه ها برای قنادی و تنورهای شیرینی پزی بوده است.
به گفته سعدالدین ارزش دلاری هر تن کالای وارداتی هزار و 895 دلار بوده است.
مدیرکل گمرکات استان سمنان افزود : عمده کالاهای وارداتی نیز از 26 کشور جهان از جمله کشورهای آلمان، ازبکستان، ترکیه، چین، انگلستان، ایتالیا ، جمهوری کره، هلند، تایوان و امارات متحده عربی بوده است.
90 درصد تشریفات سیستمی در گمرک استان سمنان الکترونیکی است و دولت الکترونیک در دولت تدبیر و امید به معنای واقعی در اداره کل گمرک استان سمنان اجرا شده است.
تعداد واحدهای تولیدی صادرکننده استان سمنان از 40 واحد در سال 94 به 20 واحد در سال 95 کاهش یافته است، این واحدهای صادرکننده به صورت مستقیم تولیدات بخش های کشاورزی، صنعتی و معدنی را از گمرک استان صادر می کنند.

نظرات توییتر

 هانیه : سایت بسیار جالبی دارید    images

 

    امین : لطفا مقاله های بیشتری درباره گچ بگذارید    images223

 

   نوید : لطفا اطلاعات درباره سمنان را افزایش دهید    images22

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما