• معرفی معدن شرکت

    معدن شرکت کوه سفید سمنان یکی از بهترین معادن گچ در سطح منطقه می باشد.

چرا کوه سفید؟

شرکت کوه سفیدمحصولات خود را طبق استاندارد های کشوری و بین المللی تولید نموده  و با تضمین به شما مشتریان عزیز عرضه می نماید.

ادامه مطلب

محصولات کوه سفید؟

شرکت گچ کوه سفید اراپه کننده انواع گچ ساختمانی در بسته بندی های گوناگون و برای استفاده در مصارف مختلف می باشد.

ادامه مطلب

راه های تماس ؟

Callراه های تماس با شرکت گچ کوه سفید: ارسال پیام از طریق سایت، ارسال ایمیل، ارسال از طریق تلگرام،تلفن شرکت، مراجعه حضوری و دیگر شبکه های اجتماعی می باشد.

ادامه مطلب

افزایش 17 درصدی ارزش کالاهای صادراتی سمنان در سال 95

مدیرکل گمرک استان سمنان با اشاره به صادرات بیش از 323 هزار تن کالا از این استان به کشورهای خارجی در سال 95،گفت : ارزش دلاری کالاهای صادراتی این استان در سال 95 در مقایسه با سال 94 ، 17 درصد افزایش داشت .

به گزارش وبگاه شرکت گچ کوه سفید سمنان علی سعدالدین روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان این که این میزان صادرات 143 میلیون و 405 هزار و 816 دلار برای کشور ارزآوری داشته است، افزود : متوسط ارزش دلاری هر تن کالای صادراتی از گمرک استان 442 دلاربوده است.

 

ادامه مطلب...

تاریخچه شرکت کوه سفید سمنان

طراحی کارخانه گچ کوه سفید در سال 1362 به همت زنده یاد مهندس حمید محمودی آغاز گردید. ایشان با تلاش و درایت فراوان طرح فنی و اقتصادی کارخانه گچ ماشینی را تهیه و موافقت اصولی اجرای این طرح را از وزارت صنایع و معادن دریافت نمودند و با انتخاب محل اجرای طرح، شرکت گچ کوه سفید سمنان در نیمه اول سال 1363 به ثبت رسید و عملیات اجرایی طرح با بهره گیری از امکانات و تجهیزات ساخت داخل کشور اتمام و تولید آزمایشی خود را در نیمه اول سال 1364 آغاز نمود.

گچ کوه سفید سمنان
گچ کوه سفید سمنان

هم اکنون شرکت کوه سفید سمنان با بهره برداری از معدن اختصاصی و استخراج سنگ گچ بسیار مرغوب با کادری مجرب و آزمایشگاه کنترل کیفی مجهز محصولاتی با کیفیت جهانی تولید نموده و به اقصی نقاط کشور و نیز دیگر کشورهای منطقه عرضه می نماید.

استانداری سمنان: منطقه ویژه اقتصادی‌، فرصتی طلایی برای حضور سرمایه گذاران است

منطقه ویژه اقتصادی سمنانبه گزارش وبگاه شرکت کوه سفید سمنان و به نقل از ایرنا، محمدرضا خباز روز چهارشنبه در جلسه بررسی آخرین وضعیت مناطق ویژه اقتصادی استان سمنان افزود: منطقه ویژه اقتصادی ویژگی های خاص خود را دارد و قانونگذار نیز آن را به مثابه مناطق آزاد دیده است.

وی با بیان این که مجوز ایجاد سه منطقه ویژه اقتصادی در استان دریافت و تعیین تکلیف نیز شده است، اظهار کرد: این مناطق سه‌گانه ویژه اقتصادی در شهرستان‌های گرمسار، سمنان و دامغان ایجاد می‌شوند.

ادامه مطلب...

معرفی گچ صادراتی سمند سمنان محصول شرکت کوه سفید سمنان

گچ صادراتی سمنان

 

محصول مخصوص مصارف روکار و سفید کاری شرکت کوه سفید سمنان با برند "گچ سمند سمنان" محصولی با بالاترین کیفیت تولیدی و مطابق با استاندارد ملی ایران جهت صادرات به کشورهای مختلف و در بسته های 30، 33 و 40 کیلویی به مشتریان گرامی عرضه می گردد. در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص این محصول می توانید با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

نظرات توییتر

 هانیه : سایت بسیار جالبی دارید    images

 

    امین : لطفا مقاله های بیشتری درباره گچ بگذارید    images223

 

   نوید : لطفا اطلاعات درباره سمنان را افزایش دهید    images22

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما